185/55R16 87H ALTIMAX SPORT

OUTLET 2018
GENERAL TIRE
-50%

185/55R16 87H ALTIMAX SPORT

185/55R16 87H ALTIMAX SPORT

1,825.00 ден

На лагер

1,825.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009586-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Sport

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: