185/55R16 87H Snowprox S943 XL

TOYO
-10%

185/55R16 87H Snowprox S943 XL

185/55R16 87H Snowprox S943 XL

5,193.00 ден

На лагер

5,193.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020823 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S943

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: