185/60R14 82H G-M All Season

LING LONG

185/60R14 82H G-M All Season

185/60R14 82H G-M All Season

2,400.00 ден

На лагер

2,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504977 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

LING LONG

Шара

G-M All Season

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: