185/60R14 86H CROSSCLIMATE+ XL

MICHELIN
-10%

185/60R14 86H CROSSCLIMATE+ XL

185/60R14 86H CROSSCLIMATE+ XL

4,797.00 ден

На лагер

4,797.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502213 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: