185/60R15 84H UltraContact

CONTINENTAL

185/60R15 84H UltraContact

185/60R15 84H UltraContact

6,770.00 ден

На лагер

6,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500236 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: