185/60R15 84T N’blue HD Plus

NEXEN

185/60R15 84T N’blue HD Plus

185/60R15 84T N’blue HD Plus

3,770.00 ден

На лагер

3,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500591 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: