185/65R14 86H ROAD RI

RIKEN

185/65R14 86H ROAD RI

185/65R14 86H ROAD RI

2,820.00 ден

На лагер

2,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019087 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: