185/65R14 86T ROAD RI

OUTLET 2021
RIKEN
-25%

185/65R14 86T ROAD RI

185/65R14 86T ROAD RI

2,115.00 ден

На лагер

2,115.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014875-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: