185/65R14 86T UltraContact

CONTINENTAL
-10%

185/65R14 86T UltraContact

185/65R14 86T UltraContact

6,372.00 ден

Out of stock

6,372.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503712 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: