185/65R14 86T WINTER 601 TA

OUTLET 2019
TAURUS
-20%

185/65R14 86T WINTER 601 TA

185/65R14 86T WINTER 601 TA

2,544.00 ден

На лагер

2,544.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015278-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter 601

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: