185/65R15 88H DX390

DAVANTI
-20%

185/65R15 88H DX390

185/65R15 88H DX390

2,960.00 ден

На лагер

2,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016811 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: