185/65R15 88H HIGH PERFORMANCE TA

TAURUS

185/65R15 88H HIGH PERFORMANCE TA

185/65R15 88H HIGH PERFORMANCE TA

3,230.00 ден

На лагер

3,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014877 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: