185/65R15 88T ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN
-10%

185/65R15 88T ROAD PERFORMANCE RI

185/65R15 88T ROAD PERFORMANCE RI

2,880.00 ден

На лагер

2,880.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014579 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: