185/65R15 88T WINTER TA

TAURUS
-10%

185/65R15 88T WINTER TA

185/65R15 88T WINTER TA

3,186.00 ден

На лагер

3,186.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020126-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: