185/70R14 88H ENERGY SAVER+

MICHELIN
-10%

185/70R14 88H ENERGY SAVER+

185/70R14 88H ENERGY SAVER+

6,633.00 ден

На лагер

6,633.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009224 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: