185/70R14 88T ENERGY SAVER+

MICHELIN
-10%

185/70R14 88T ENERGY SAVER+

185/70R14 88T ENERGY SAVER+

6,534.00 ден

На лагер

6,534.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500485 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Додадовте производ во Вашата кошничка: