185/70R14 88T POLARIS 5

BARUM

185/70R14 88T POLARIS 5

185/70R14 88T POLARIS 5

4,190.00 ден

На лагер

4,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502791 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: