185/70R14 88T S943 TL

TOYO

185/70R14 88T S943 TL

185/70R14 88T S943 TL

4,240.00 ден

На лагер

4,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502049 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S943

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: