185/70R14 88T SNOWTIME B2 RI

OUTLET 2020
RIKEN
-35%

185/70R14 88T SNOWTIME B2 RI

185/70R14 88T SNOWTIME B2 RI

2,132.00 ден

На лагер

2,132.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010258-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: