185/70R14 88T UltraContact

CONTINENTAL

185/70R14 88T UltraContact

185/70R14 88T UltraContact

7,230.00 ден

На лагер

7,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500238 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: