195/45R16 84H WINGUARD Sport XL

NEXEN
-10%

195/45R16 84H WINGUARD Sport XL

195/45R16 84H WINGUARD Sport XL

4,896.00 ден

На лагер

4,896.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502716 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport

Тежински индекс

84

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: