195/45R16 84V EcoContact 6 XL

OUTLET 2020
CONTINENTAL
-25%

195/45R16 84V EcoContact 6 XL

195/45R16 84V EcoContact 6 XL

5,910.00 ден

На лагер

5,910.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501164-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

EcoConctact 6

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: