195/45R16 84V HIGH PERFORMANCE XL TA

TAURUS

195/45R16 84V HIGH PERFORMANCE XL TA

195/45R16 84V HIGH PERFORMANCE XL TA

3,480.00 ден

На лагер

3,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014511 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: