195/45R16 84V PROXES COMFORT 2 XL

TOYO
-10%

195/45R16 84V PROXES COMFORT 2 XL

195/45R16 84V PROXES COMFORT 2 XL

4,626.00 ден

На лагер

4,626.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022485 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT 2

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: