195/50 R15 82H ALL SEASON TA

TAURUS
-10%

195/50 R15 82H ALL SEASON TA

195/50 R15 82H ALL SEASON TA

3,222.00 ден

На лагер

3,222.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500697 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: