195/50 R16 88V ProxesComfort XL

TOYO
-10%

195/50 R16 88V ProxesComfort XL

195/50 R16 88V ProxesComfort XL

5,697.00 ден

На лагер

5,697.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501629 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

ProxesComfort

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: