195/50R15 86V CROSSCLIMATE+ XL

MICHELIN

195/50R15 86V CROSSCLIMATE+ XL

195/50R15 86V CROSSCLIMATE+ XL

6,830.00 ден

На лагер

6,830.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021748 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

86

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: