195/55R16 87V CPC2 SSR*

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

195/55R16 87V CPC2 SSR*

195/55R16 87V CPC2 SSR*

6,888.00 ден

На лагер

6,888.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019366-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: