195/55R16 91H QUADRAXER 2 XL

OUTLET 2021
KLEBER
-50%

195/55R16 91H QUADRAXER 2 XL

195/55R16 91H QUADRAXER 2 XL

2,980.00 ден

Out of stock

2,980.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019457-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: