195/60R16 89V HIGH PERFORMANCE TA

TAURUS

195/60R16 89V HIGH PERFORMANCE TA

195/60R16 89V HIGH PERFORMANCE TA

3,900.00 ден

Out of stock

3,900.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014545 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

89

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: