195/60R16C 99/97H CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

195/60R16C 99/97H CARGOSPEEDEVO RI

195/60R16C 99/97H CARGOSPEEDEVO RI

4,779.00 ден

На лагер

4,779.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503982 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

99/97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: