195/60R16C 99/97H EUROVAN A/S 365

GENERAL TIRE
-10%

195/60R16C 99/97H EUROVAN A/S 365

195/60R16C 99/97H EUROVAN A/S 365

5,751.00 ден

На лагер

5,751.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021771 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

99/97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: