195/60R16C 99/97T VanContact 6PR

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

195/60R16C 99/97T VanContact 6PR

195/60R16C 99/97T VanContact 6PR

8,304.00 ден

На лагер

8,304.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018457-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VanContact Winter

Тежински индекс

99/97

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: