195/65 R15 95V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

MICHELIN

195/65 R15 95V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

195/65 R15 95V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

6,130.00 ден

На лагер

6,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501960 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

CROSSCLIMATE 2 MI

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: