195/65R15 91H MC501 XL

MILEVER

195/65R15 91H MC501 XL

195/65R15 91H MC501 XL

2,780.00 ден

На лагер

2,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503867 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MILEVER

Шара

MC501

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: