195/65R15 91H OB944

TOYO
-10%

195/65R15 91H OB944

195/65R15 91H OB944

3,267.00 ден

На лагер

3,267.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020836 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: