195/65R16C 104/102T WR C3

OUTLET 2019
NOKIAN
-40%

195/65R16C 104/102T WR C3

195/65R16C 104/102T WR C3

3,816.00 ден

Out of stock

3,816.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA010447-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR C3

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: