195/65R16C 104/102T WR C3

OUTLET 2020
NOKIAN
-35%

195/65R16C 104/102T WR C3

195/65R16C 104/102T WR C3

4,134.00 ден

На лагер

4,134.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010447-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR C3

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: