195/75 R16 110T CELSIUS CARGO

TOYO
-10%

195/75 R16 110T CELSIUS CARGO

195/75 R16 110T CELSIUS CARGO

5,481.00 ден

На лагер

5,481.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501448 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS CARGO

Тежински индекс

110

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: