205/40R17 84W UHP XL RI

RIKEN
-10%

205/40R17 84W UHP XL RI

205/40R17 84W UHP XL RI

3,528.00 ден

Out of stock

3,528.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014502 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

84

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: