205/40R17 84Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN

205/40R17 84Y PILOT SPORT 5 XL

205/40R17 84Y PILOT SPORT 5 XL

9,360.00 ден

На лагер

9,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504061 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Тежински индекс

84

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: