205/45R16 87W HIGH PERFORMANCE XL TA

TAURUS
-10%

205/45R16 87W HIGH PERFORMANCE XL TA

205/45R16 87W HIGH PERFORMANCE XL TA

3,483.00 ден

На лагер

3,483.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014524 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

87

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: