205/45R17 84V P ZERO r-f

PIRELLI

205/45R17 84V P ZERO r-f

205/45R17 84V P ZERO r-f

9,640.00 ден

На лагер

9,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008400-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-Zero

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: