205/45R17 88V NEROgt XL

OUTLET 2017
PIRELLI
-40%

205/45R17 88V NEROgt XL

205/45R17 88V NEROgt XL

4,812.00 ден

На лагер

4,812.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009466-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

Nero GT

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: