205/45R17 88W NOKIAN LINE XL

NOKIAN

205/45R17 88W NOKIAN LINE XL

205/45R17 88W NOKIAN LINE XL

4,730.00 ден

На лагер

4,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009427 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Line

Тежински индекс

88

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: