175/65R15 84T MP47 Hectorra 3

MATADOR
-15%

175/65R15 84T MP47 Hectorra 3

175/65R15 84T MP47 Hectorra 3

3,595.50 ден

На лагер

3,595.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500355 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: