205/45ZR16 87W PILOT SPORT 3

MICHELIN
-10%

205/45ZR16 87W PILOT SPORT 3

205/45ZR16 87W PILOT SPORT 3

8,964.00 ден

На лагер

8,964.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008286 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 3

Тежински индекс

87

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: