205/50 R17 93V ALL SEASON XL RI

RIKEN
-10%

205/50 R17 93V ALL SEASON XL RI

205/50 R17 93V ALL SEASON XL RI

4,329.00 ден

На лагер

4,329.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500675 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: