205/50R16 87Y ALTIMAX SPORT

GENERAL TIRE
-10%

205/50R16 87Y ALTIMAX SPORT

205/50R16 87Y ALTIMAX SPORT

3,276.00 ден

На лагер

3,276.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009375 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Sport

Тежински индекс

87

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: