205/50R17 93W CROSSCLIMATE+ XL

MICHELIN
-10%

205/50R17 93W CROSSCLIMATE+ XL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.856 ден

Види кошничка
Понудата истекува за:
4Дена00Часа42Мин28Сек
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015955 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate +

Тежински индекс

93

Брзински индекс

W

Runflat

0

RR

C

WR

A

Noise

2(071 dB)

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.